معرفی شرکت

هلدینگ آیریانیک شامل سه شرکت با هدف پوشش حوزه سلامت می باشد: شرکت آیریانیک، شرکت آیریانیک آسیا و شرکت نوین پاک شرق (Nipco). شرکت آیریانیک از سال 1370 با هدف ارائه خدمت رسانی به جامعه، با واردات انواع محصولات شیمیایی در زمینه ضدعفونی کننده های بیمارستانی با برندهای Borer Chemi و Hech hygiene  از کشورهای سوئیس و آلمان به منظور ارتقاء بهداشت و پاکسازی محیط های بیمارستانی و مراکز بهداشتی و درمانی آغاز بکار نمود. اکنون این واحد تولیدی با بهره مندی از فناوری روز دنیا و شرایط GMP دارویی موفق به ساخت بزرگترین کارخانه در خاورمیانه و منطقه منا و تولید تحت لیسانس گردیده است. بدین ترتیب با توجه به افزایش حجم تولید، امکان صادرات به کشورهای مجاور نیز فراهم گردیده است. در سال 1382 شرکت آیریانیک آسیا فعالیت خود را با واردات تجهیزات پزشکی حوزه سلامت مانند دستگاه ضدعفونی کننده ابزارهای پزشکی آغاز نمود از سال 1390 شرکت آیریانیک به عنوان پیشرو در شناساندن داروهای پروبیوتیک در سطح کشور نقش مهمی را ایفا نموده است که در این حوزه واردات داروهایی کارآمد با فرمولاسیون بسیار خاص از کشورهای آلمان، کانادا، آمریکا و فرانسه انجام می شود. همچنین این شرکت با انتقال تکنولوژی تولید و فن آوری جهت نیل به اقتصاد مقاومتی در میهن عزیزمان ایران، در حال حاضر تولید محصولات دارویی مختلفی را تحت لیسانس انجام می دهد.

   

 چشم انداز

شرکت آیریانیک از زمان آغاز به کار توانسته است به عنوان پیشرو در واردات و شناساندن داروهای پروبیوتیک به آحاد جامعه و متخصصین کشور نقش اساسی ایفا کرده و نگرش علمی به صنعت دارویی و محصولات پروبیوتیک را متحول نماید. در همین راستا و در جهت همگامی و همراهی با پیشرفت و نوآوری های جهانی در صنعت دارو، این شرکت تلاش کرده است که با انتخاب داروهایی با فرمولاسیون خاص ، منحصر به فرد و کارآمد و نیز با به کارگیری نیروهای خبره و کارآمد در این خصوص گامی پیشرونده و پایدار در تامین و حفظ سلامت کشور بردارد.  

رسالت

رسالت شرکت آیریانیک در راستای ارتقای سلامت جامعه از طریق تأمین داروهای جدید ، با فرمولاسیون خاص و هماهنگ با آخرین تکنولوژی روز دنیا و با در نظر گرفتن اقتصاد دارویی کشور، خلاصه می گردد.
 

خط مشی

  • ارائه محصولات دارویی مطلوب و با کیفیت با منشاء طبیعی به بازار
  • رقابت در بازارهای داخلی به منظور افزایش سهم بازار از طریق بازاریابی علمی مناسب و موثر
  • بهبود مداوم محصولات از طریق تبدیل شرکت به طراح اصلی داروهای پروبیوتیک، گیاهی و مکمل ها
  • توجه خاص به نظرات بیماران، داروخانه ها و پزشکان با هدف افزایش جلب رضایت مندی مشتریان
  • ارتقاء دانش، مهارت و توان نیروی انسانی بعنوان کارآمدترین سرمایه شرکت از طریق به روزرسانی علمی و عملی سرمایه های انسانی در جهت تربیت نیروهایی متعهد، متخصص و خلاق
 

مسیولیت اجتماعی شرکت

شرکت آیریانیک به عنوان یک شرکت تحقیقاتی و پیشرو در زمینه ارائه محصولات پروبیوتیک و گیاهی با منشا طبیعی و مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا و نیز بر اساس مسئولیت اجتماعی خود مبنی بر ارتقاء سطح بهداشت کل جامعه، با حضور در نمایشگاه ها و کنگره های علمی کشور و نیز برگزاری سمینارهای آموزشی برای متخصصین و نیز قشر عادی مردم در خانه های سلامت شهرداری، تلاش کرده است که سطح علمی و بهداشتی جامعه را ارتقاء بخشد. از سال 1390 شرکت آیریانیک به عنوان پیشرو در شناساندن داروهای پروبیوتیک در سطح کشور نقش مهمی را ایفا نموده است که در این حوزه واردات داروهایی کارآمد با فرمولاسیون بسیار خاص از کشورهای آلمان، کانادا، آمریکا و فرانسه انجام می شود. همچنین این شرکت با انتقال تکنولوژی تولید و فن آوری جهت نیل به اقتصاد مقاومتی در میهن عزیزمان ایران، در حال حاضر تولید محصولات دارویی مختلفی را تحت لیسانس انجام می دهد.